Dažas lietas, kuri noderēs tiem cilvēkiem, kuriem aktuāli kredīti

kredītiGadījumā, ja Tu esi no tiem, kuri ne reizi nav aizņēmies finanšu līdzekļus no nebanku aizdevējiem – šeit Tev būs iespēja uzzināt vairāk, ar kādiem noteikumiem kredīti tiek izsniegti.

Vai būs atbilstoša maksātspēja

Izvērtējot kredīta pieteikumu, ikviens aizdevējs ņems vērā kredītņēmēja ienākumu līmeni. Taču tas nenozīmē, ka tiek vērtēta tikai darba alga – pie regulāriem ienākumiem tiek skaitīti arī citi oficiālie ienākumi, piemēram, stipendija, pensija u.c. Jebkurā gadījumā arī kredītņēmējam pašam jāizvērtē sava maksātspēja, īpaši, ja aktuāli uz ilgāku laika posmu, jo tas nozīmē ilgākas finansiālās saistības un līdz ar to arī augstāku riska faktoru.

Izvērtēs tāpat arī vecumu

Otrkārt, bieži vien ir vērā ņemams tāpat arī klienta vecums – katrs aizdevējs ir noteicis vecuma ierobežojumu, kā ietvaros kredīti tiek izsniegti. Pirms aizņemies, iepazīsties ar visiem aizdevēja nosacījumiem.

Liela loma būs arī pirms tam izmantotajiem aizdevumiem

Nākamais te ir pašam jāizvērtē paša kredītu vēsture, tāpēc, ka pēc pieteikšanās kredītam, par to uzzināt vairāk gribēs tāpat arī aizdevējs. Šeit problēmas var rasties tad, ja iepriekš kredīti nav tikuši atmaksāti savlaicīgi. Tāpat te jāatcerās, cik lielas ir Tavas dotā brīža kredītsaistības pie citiem kreditoriem.

Jāizveido sev klienta profils

Pirms kredīta saņemšanas Tev arī ir vajadzīgs arī piereģistrēties konkrētā kredītdevēja sistēmā – te būs jānorāda sava kontaktinformācija. Šeit būs labi saglabāt savu paroli, tā lai vienmēr būtu iespējams uzzināt vairāk par Tev izsniegtajiem un atmaksājamajiem kredītiem. Turklāt te ir iespēja arī pašam mainīt savu personīgo un kontaktinformāciju, ja negaidīti kas mainīsies. Pēdējā darbība vēl pirms kredīta iegūšanas ir vēl viena eirocenta aizskaitīšana kredītdevējam, kas šeit vajadzīgs, lai Tu pierādītu savu personību.
Gadījumā, ja atbildīsi šeit minētajiem noteikumiem un būsi arī korekti veicis pieteikumu, aizdevumu savā kontā Tu saņemsi ātri. Tomēr jāpatur prātā, ka kredīti ir atbildība. Aizņemies pārdomāti, izvērtējot savu maksātspēju!