Viasms atteikts tiek arī kredīts ja esat ar sliktu kredītvēsturi.

 

kredīts ar sliktu kredītvēsturiĀtro aizdevumu specifika

Ja pēkšņi ir nepieciešamība pēc papildu līdzekļiem, mūsdienās ir dažādas veidu, kā noformēt kredītu. Piemēram, kredīti online, kas pieejami plašā izvēlē.

Viens no aspektiem, kas aizņemties gribētājus piesaista visvairāk – kredīti online ir noformējami bez ķīlas, galvojuma un citām birokrātiskām darbībām. Reizēm varētu likties, ka šāds kredīta aizdevums spēj novērst teju visas problēmas . Tomēr nav vēlams aizmirst, ka kredīti online, gluži tāpat kā ikviens cits kredīta aizdevums, ir atbildīgs lēmums, kas kārtīgi jāizsver.

Bez šaubām, uzmanība tiek pievērsta ne tikai pretendenta ienākumu līmenim. Atteikts tiek arī kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tas nozīmē – personām ar iepriekš nenokārtotām parādsaistībām vai kavētiem kredītmaksājumiem vēlreiz aizņemties ir teju vai neiespējami- liela daļa kredītkompāniju atzīst, ka kredīts ar sliktu kredītvēsturi viņu piedāvājumā nav.
Vēl viens kritērijs, kas tiek ņemts vērā, saņemot kredīta pieteikumu, ir personas vecums. Ikviens aizdevējs ir noteicis vecuma ierobežojumu, kā ietvaros kredīta aizdevums tiek piešķirts. Vairumā gadījumu tas ir no 20 gadiem. Tomēr ir arī iespējas aizdevumu saņemt no 19 gadiem vai no 18 gadiem.
Atbildīgas aizņemšanās veicināšanai – aizdevumi personām no 20 gadiem
Lai ierobežotu nepārdomātu kredītu noformēšanu, vairums kompāniju nolēmuši savus pakalpojumus piedāvāt personām no 20 gadiem. Taču tas nenozīmē, ka kredītu nevar noformēt no 18 gadiem vai no 19 gadiem – te gan jāņem vērā, ka kredīts no 18 gadiem vai no 19 gadiem ir mazākā izvēlē.

Kas piemērotāks – patēriņa vai īstermiņa kredīts?

Kredīti online pieejami tik daudzveidīgā sortimentā, ka reizēm var nākties apjukt – īstermiņa kredīts, ātrais aizdevums uz vairākiem mēnešiem vai gadiem… – kurš ir īstais risinājums? Atbilde jāmeklē tajā, kāds ir aizņemšanās mērķis. Piemēram, ja nepietiek līdz algai, palīdzēt var īstermiņa kredīts. Protams, jābūt pārliecībai, ka to spēsi atmaksāt tuvāko trīsdesmit dienu laikā – tāds ir termiņš, uz kuru visbiežāk tiek piešķirts īstermiņa kredīts. Bet, ja vajadzīgā naudas summa ir tik liela, ka nespēsi to atmaksāt tik īsā laikā, izvēlies kādu no patēriņa kredītiem. Ātrais aizdevums uz ilgāku laika posmu ļaus īstenot vērienīgākas idejas – atkarībā no izvēlētā aizdevēja tas var tikt izsniegts pat dažu tūkstošu apmērā.

Ātrais aizdevums pārdomātiem tēriņiem

Mūsdienu straujajā ritmā īstermiņa kredīts vai ātrais aizdevums uz garāku laiku var kļūt par atbilstošu risinājumu. Protams, tikai ar nosacījumu, ja pirms tam iepazīsies ar visiem līguma nosacījumiem un būsi drošs par savu maksātspēju. Laicīgi neatmaksāts parāds var radīt problēmas nākotnē, piemēram, sabojāt kredītvēsturi. Un, kā zināms, kredīts ar sliktu kredītvēsturi izsniegts vairs netiek.